telefon

690 069 300

email

info@eyse.eu

TERAPIA EXOGENEM

Exogen najnowszej generacji!

Rozpocznij terapię urządzeniem Exogen, a konsultację ortopedyczną otrzymasz gratis.

Exogen to urządzenie wspomagające leczenie złamań za pomocą ultradźwięków, przeznaczone do nieinwazyjnej terapii ubytków kostnych. Aparat ten umożliwia szybkie leczenie braku zrostu, przyspiesza czas gojenia się świeżych złamań oraz stymuluje terapię długo i trudno gojących się kości. Emitowane przez Exogen fale ultradźwiękowe o niskim natężeniu docierają do miejsca urazu, stymulując procesy odpowiednie dla zrostu kostnego na wszystkich etapach gojenia złamania.

Aparat Exogen jest bezpieczny i prosty w obsłudze, a czas trwania zabiegu to jedynie 20 minut dziennie przez okres miesiąca – dwóch, w zależności od potrzeb. Ponadto, wbudowany w urządzenie kalendarz śledzenia terapii umożliwia monitorowanie leczenia przez pacjenta czy lekarza. Dodatkowym ułatwieniem jest mobilna aplikacja EXOGEN CONNECTS, wysyłająca przypomnienia o terapii i przydatne informacje dotyczące leczenia. Oprócz terapii aparatem oferujemy bezpłatną konsultację medyczną z lekarzem ortopedą, zajmującym się osteologią (metabolizm kości), który udzieli zaleceń, pomagających szybko wrócić do pełni sił.

Potwierdzona skuteczność aparatu Exogen:
– przyspieszone gojenie się świeżych złamań o 38%,
– wskaźnik wygojonych niezrastających się złamań wynosi 86%.

Terapia od 30 dni za jedyne 29 zł za impuls plus bezpłatna wysyłka kurierem na teren całej Polski lub odbiór we Wrocławiu!

Lecznicze ultradźwięki

Leczenie złamań

Szybsza regeneracja

Szybszy powrót do formy

O nas

Firma Eyse oferuje szeroką gamę okularów specjalistycznych, a także urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych, takich jak np. Exogen wspomagający zrost kostny.

Informacje

Cennik okularów

Współpraca dla firm

Kontakt

690 069 300

info@eyse.eu

Facebook

Instagram

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.