telefon

690 069 300

email

info@eyse.eu

O NAS

Firma Eyse istnieje od 2017 roku, kiedy to pomysłodawca tego przedsięwzięcia Paweł poczuł potrzebę zaprojektowania okularów asekuracyjnych na użytek własny i swoich kolegów wspinaczy. Sukces jaki przyniósł pierwszy produkt skłonił Pawła do rozszerzenia działalności o inne okulary i o nowych pracowników. Aktualnie nasza firma składa się z trzech osób z zupełnie innych światów, jednak o kilku wspólnych cechach jakimi są kreatywność, ambicja oraz chęć do działania. Te atrybuty sprawiły, że w trójkę staramy się rozpropagować nasze produkty, by dotarły do jak najszerszego grona odbiorców. Robimy to z zapałem, z zaangażowaniem i z aspiracją usatysfakcjonowania siebie i klientów.

Paweł Graczyk

Lekarz, podróżnik, taternik jaskiniowy.

Obecnie pracuje jako lekarz rezydent Ortopedii i Traumatologii w Szpitalu Wojewódzkim im. T. Marciniaka we Wrocławiu oraz w Dolnośląskim Centrum Ortopedycznym. Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Został lekarzem, ponieważ uwielbia nieść pomoc innym i udzielać się społecznie. Świadczy o tym również fakt, iż jest  członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny i Ratownictwa Górskiego oraz Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej. Dziedziny ortopedii, w których się specjalizuje to ostre i przewlekłe zaburzenia narządu ruchu, w szczególności związane ze sportem, ponieważ właśnie aktywność fizyczna to jego sposób na życie. Poza medycyną jego pasją jest narciarstwo biegowe, żeglarstwo czy przede wszystkim wspinaczka górska. Jest pomysłodawcą i założycielem naszej firmy, w której chciał połączyć wszystkie swoje zainteresowania i rozpowszechnić produkty potrzebne zarówno lekarzom jaki i sportowcom.
W czasie wolnym od pracy podróżuje po świecie oraz oddaje się fotografii i wszelakim dyscyplinom sportowym.

Karolina Kowalska

Absolwentka Psychologii oraz Studium Aktorskiego.

Na co dzień pracuje jako aktorka w Teatrze Na Ostrowie. Jest także psychologiem w Fundacji Pączkowe Drzewo, w ramach której prowadzi warsztaty psychoedukacyjne w placówkach oświatowych. Ponadto aktywnie działa w Stowarzyszeniu Rawicz Aktywności Pozytywnej, pracując jako psycholog i animator z seniorami w Uniwersytetach Ludowych. Poza teatrem i psychologią uwielbia też pisać m.in. teksty piosenek, scenariusze teatralne, teksty reklamowe, dlatego w naszej firmie zajmuje stanowisko copywritera. Jej celem jest ubranie w słowa wszystkiego co oferuje firma Eyse w sposób rzeczowy, zrozumiały, ale też barwny i błyskotliwy.
Poza pracą uwielbia taniec, podróże oraz spotkania z przyjaciółmi.

O nas

Firma Eyse oferuje szeroką gamę okularów specjalistycznych, a także urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych, takich jak np. Exogen wspomagający zrost kostny.

Informacje

Cennik okularów

Współpraca dla firm

Kontakt

690 069 300

info@eyse.eu

Facebook

Instagram

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.