telefon

690 069 300

email

info@eyse.eu

EXOGEN NOWEJ GENERACJI

Do naszej oferty dodaliśmy urządzenia Exogen najnowszej generacji.

Nowe urządzenie odróznia się od poprzedniej generacji nowymi funkcjami, takimi jak przypomnienie, o wykonaniu zabiegu, dziennik śledzenie zapisów leczenia dzięki którym można jeszcze skuteczniej wykorzystać terapię naszym urządzeniem. Kuracja Exogenem przynosi najlepszy skutek, kiedy jest wykonywana regularnie.

Tak jak poprzednie generacje urządzeń Exogen, w dalszym ciągu wykorzystuje technologię emitowania pulsacyjnie ultradźwięków o niskim natężeniu do stymulacji gojenia się kości w organizmie. Kuracja urządzeniem Exogen jest całkowicie bezpieczna. W wielu wypadkach stanowi doskonałą alternatywę, przed bardziej inwazyjnymi metodami leczenia złamań, takimi jak operacja

Lecznicze ultradźwięki

Leczenie złamań

Szybsza regeneracja

Szybszy powrót do formy

System Exogen to wyjątkowe urządzenie terapeutyczne stymulujące leczenie braku zrostu kości i przyspieszające proces gojenia się świeżych złamań. Terapia aparatem Exogen znacznie skraca czas powrotu pacjentów do zdrowia i pełnej aktywności fizycznej.

Urządzenie Exogen wykorzystuje technologię emitowanych pulsacyjnie ultradźwięków o niskim natężeniu do stymulacji gojenia się kości w organizmie. Fale ultradźwiękowe z łatwością przenikają przez skórę i tkanki miękkie, dzięki czemu docierają do złamań powierzchniowych, jak i głębokich. Leczenie aparatem Exogen przynosi efekty na wszystkich etapach gojenia złamania. Jak donoszą badania, Exogen stymuluje zrost kostny i przyśpiesza gojenie się świeżych złamań o 38%, natomiast wskaźnik wygojonych niezrastających się złamań wynosi aż 86%. Terapia systemem Exogen jest bezbolesna i nie wywołuje efektów ubocznych. Ponadto aparat jest bardzo prosty w obsłudze, gdyż wystarczy umieścić głowicę urządzenia na skórze dokładnie nad miejscem złamania. Natomiast zabiegi wykonywane są w domu pacjenta i trwają tylko 20 minut dziennie przez minimum 6 tygodni.

Exogen można stosować także z opatrunkiem gipsowym lub materiałem zespalającym złamanie, takim jak gwoździe, druty czy płytki.
Terapia systemem Exogen jest szczególnie polecana w leczeniu złamań u pacjentów obciążonych czynnikami ryzyka, opóźniającymi prawidłowe gojenie kości, takimi jak: palenie papierosów, cukrzyca, zaburzenia metaboliczne, osteoporoza oraz wiek. Leczenia przy pomocy aparatu Exogen nie stosuje się jednak u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią, pacjentów ze stymulatorami serca, zaburzeniami krążenia, a także z chorobą nowotworową.

Skuteczność terapii systemem Exogen jest udowodniona i niezaprzeczalna, jednak pacjent powinien aktywnie uczestniczyć w procesie leczenia, wykonując zabiegi regularnie i stosując się do zaleceń lekarza. Wtedy dzięki terapii systemem Exogen można szybciej wrócić do codziennych czynności oraz aktywności fizycznej, a nawet uniknąć konieczności interwencji
chirurgicznej. Przy pomocy urządzenia Exogen, można w niedługim czasie „stanąć na nogi”!

O nas

Firma Eyse oferuje szeroką gamę okularów specjalistycznych, a także urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych, takich jak np. Exogen wspomagający zrost kostny.

Informacje

Cennik okularów

Współpraca dla firm

Kontakt

690 069 300

info@eyse.eu

Facebook

Instagram

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.