telefon

690 069 300

email

info@eyse.eu

LUPY OKULAROWE

Lupy okularowe to profesjonalny produkt oparty na nowej technologii. Zaawansowana konstrukcja optyczna zapewnia szerokie pole widzenia, dużą głębię ostrości oraz dokładne powiększenie, co pozwala na uzyskanie perfekcyjnego obrazu. Okulary te są niezastąpionym narzędziem we wszystkich pracach wymagających precyzji, dlatego są doskonałe między innymi dla zegarmistrzów, elektroników, jubilerów czy lekarzy wielu specjalizacji.

Lupy o powiększeniu 2,5x, 3,5x lub aż 6x w zależności od modelu, zapewniają zdecydowanie większy komfort pracy i możliwość uzyskania perfekcyjnego obrazu. Ponadto są wyjątkowo lekkie, wygodne oraz estetyczne. Wyposażenie w oświetlenie LED zapewnia mniejsze obciążenie dla oczu i możliwość pracy nawet w niekomfortowych warunkach.

Powiększenie do 6x

Niska waga

Oświetlenie LED

Regulacja rozmiaru

Dodatkowym atutem jest elastyczność w regulacji okularów względem rozstawu źrenic oraz możliwość niezależnego ustawiania każdego okulara pod dowolnym kątem. Co więcej, lupy są szczelne i wodoodporne, dzięki czemu czyszczenie ich nie sprawia żadnych problemów. W zależności od potrzeb i preferencji, oferujemy okulary z dwoma sposobami mocowania: na stabilnej ramce lub na profesjonalnym czepcu. Można je także używać z okularami korekcyjnymi, co jest dużym komfortem dla osób z wadą wzroku.

Nasze lupy okularowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby móc osiągnąć idealnie ostry obraz przy bardzo dużym powiększeniu. Jest to innowacyjny produkt idealny do pracy chirurgicznej, okulistycznej, stomatologicznej czy nawet jubilerskiej. Wszystkim użytkownikom  zapewnią wysoki komfort pracy i możliwość precyzyjnego wykonywania swoich czynności.

O nas

Firma Eyse oferuje szeroką gamę okularów specjalistycznych, a także urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych, takich jak np. Exogen wspomagający zrost kostny.

Informacje

Cennik okularów

Współpraca dla firm

Kontakt

690 069 300

info@eyse.eu

Facebook

Instagram

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.