telefon

690 069 300

email

info@eyse.eu

OKULARY OCHRONNE RTG

Okulary ochronne RTG to wysokiej jakości, specjalistyczny produkt medyczny. Zabezpieczają one przed szkodliwym działaniem promieniowania rentgenowskiego podczas badania RTG. Okulary te są doskonałe zarówno dla lekarzy oraz techników pracujących w warunkach promieniowania jonizującego, jak i dla pacjentów podczas ekspozycji głowy przy badaniu radiologicznym.

Nasze okulary sprowadzane są ze Stanów Zjednoczonych i spełniają normy jakości USA i UE. Ponadto są zgodne z dyrektywą dotyczącą środków ochrony indywidualnej. Dowodzi to o wysokiej jakości okularów i ich funkcjonalności. Nasze okulary ochronne RTG charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością, niską wagą i dużym komfortem noszenia. W naszej ofercie posiadamy trzy rodzaje wysokiej jakości okularów ochronnych RTG.

Norma jakości USA i UE

Niska waga

Czyste pole widzenia

Komfort użytkowania

Wszystkie okulary składają się z mocnych i odpornych szkieł ołowiowych, które dają czysty, niezniekształcony obraz, a równoważnik osłabienia promieniowania wynosi 0,75 mm Pb. Ponadto pierwszy model z naszej oferty Economy Lead Glasses wyposażony jest w mocną i elastyczną ramę z plastiku i gumy, zapewniającą elastyczność i wygodę. Drugi model- Wrap Around posiada lekką i zarazem bardzo trwałą aluminiową ramę z wyjątkowo elegancką konstrukcją. Natomiast model trzeci to Over Lead z komfortową, lekką i trwałą gumowo-nylonową oprawą. Wykonane w sposób zapewniający ochronę oka również z boku. Dodatkowo, okulary te można założyć na okulary korekcyjne, co jest ogromnym atutem dla osób z wadą wzroku.

Wszystkie proponowane przez nas modele okularów ochronnych RTG zapewniają gwarantowaną osłonę przed promieniami X. Są bezpieczne, ergonomiczne i skuteczne, dlatego powinny stanowić nieodłączny element wyposażenia wielu lekarzy.

O nas

Firma Eyse oferuje szeroką gamę okularów specjalistycznych, a także urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych, takich jak np. Exogen wspomagający zrost kostny.

Informacje

Cennik okularów

Współpraca dla firm

Kontakt

690 069 300

info@eyse.eu

Facebook

Instagram

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.