telefon

690 069 300

email

info@eyse.eu

OKULARY DO ASEKURACJI

Okulary do asekuracji to innowacyjny sposób na bezpieczną i komfortową wspinaczkę. Są one idealne dla czujnych asekurantów, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad osobą wspinającą się, zachowując przy tym maksymalną wygodę. Bowiem, dzięki nim zapomnisz o bólu karku i skupisz się wyłącznie na bezpieczeństwie Twojego partnera.

Nasze okulary, to pierwsze polskie okulary asekuracyjne na rynku. Wyposażone są w świetne szklane pryzmaty na srebrowych lustrach i estetyczne metalowe ramki. Zmieniające kierunek patrzenia pryzmaty zapewniają optyczną precyzję i wyraźny, nieprzekłamany obraz. Natomiast podwójna wizja umożliwia obserwowanie wspinającej się osoby, a także tego co dzieje się przed Tobą. Z kolei wygodne i wyjątkowo lekkie ramki zapewniają wysoki standard noszenia dla asekuranta. Co więcej, ich odpowiednio wyprofilowany kształt i elastyczność pozwalają na zakładanie ich przy jednoczesnym używaniu okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych, w związku z czym można wygodnie asekurować w każdych warunkach.
Gdzie kupić?

Wygoda użytkowania

Precyzyjna widoczność

Obserwacja partnera

Wysoka jakość

Do naszego oferowanego produktu dodajemy praktyczne dodatki, takie jak sznureczek chroniący okulary przed upadkiem oraz etui, zapewniające ich bezpieczny transport.

Nasze okulary asekuracyjne produkujemy z bardzo dużą starannością, tak by były solidne, wytrzymałe i jednocześnie elastyczne. Przede wszystkim jednak dbamy o ich funkcjonalność, by móc polecić je wszystkim wspinaczom, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo. Z naszymi okularami możesz aktywnie asekurować swojego partnera, dając przy tym odpocząć szyi i zachowując pełną wygodę.
Gdzie kupić?

O nas

Firma Eyse oferuje szeroką gamę okularów specjalistycznych, a także urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych, takich jak np. Exogen wspomagający zrost kostny.

Informacje

Cennik okularów

Współpraca dla firm

Kontakt

690 069 300

info@eyse.eu

Facebook

Instagram

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.